ناشناس

سوال 324013

با سلام.من سوال 526397 را پرسیده بودم.<br>یعنی این عوارضی که در یک سایت نوشته :تار شدن دید(من شماره چشمم 4.5 است)<br>وزوز گوش(الان نه ولی وقتی چند سال پیش شدید اینکارو می کردم البته اونم نه همیشه .)<br>عدم تمرکز حواس(موقع درس خواندن.سر کلاس درس و سر نماز :به هیچ وجه من الوجوه تمرکز ندارم.خیلی رویا بافی میکنم البته همیشه جزو بهترین شاگرد ها هستم اما به خصوص وقتی در اتاقم درس می خوانم به شدت مشکل تمرکز دارم.ویا گاهی سر کلاس درس خیره به استاد هستم اما حتی خود استاد هم میفهمه که من جای دیگه هستم.خیلی این موضوع اذیتم میکنه.احساس می کنم مثل بقیه نیستم سالم.یا مثلا به خصوص تازگی ها بعد از کنکورم شاید 2 ساعت تو تختم می مونم اما خوابم نمی بره. چون اصلا نمی تونم فکرمو کنترل کنم.)<br>فلج و بی حسی عضلات(من این مشکلو ندارم خدا رو شکر)<br>ریزش مو<br>مشکل پیدا کردن سیستم عصبی <br>و........ عوارضی هستند که به دروغ به خود ارضایی ربط داده می شود؟<br>اگر نه من چطور این مشکلات را حل کنم.

ثبت پاسخ جدید

برای ثبت پاسخ، لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.

پاسخ‌ها

1 پاسخ
با سلام
علایمی که بیان کردید ارتباطی با این عمل ندارد ولی می تواند نشاندهنده وجود اضطراب و استرس دارد. برای اشنایی با راهکارهای مناسب برای افزایش تمرکز با کارشناسان روان شناسی سایت مشاوره نمایید.