ناشناس
سوال 652866
باسلام <br>من قصد بارداری دارم و حدود یك ماه است روزانه اسید فولیك مصرف می كنم اما از زمانی كه این قرص را مصرف می كنم شكمم نفخ زیادی دارد و یبوست و درد خفیفی در شكمم احساس می كنم نمی دانم دقیقا علت آن مصرف قرص است یا نه ، آیا جایگزینی برای اسید فولیك وجود دارد؟ <br>با تشكر
ثبت پاسخ جدید
برای ثبت پاسخ، لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
پاسخها
1 پاسخبا سلام
بعید است که نفخ شما ناشی از اسید فولیک باشد ضمن اینکه جایگزینی هم برای آن وجود ندارد. توصیه میکنم قرص را بین وعده غذائی مصرف کنید و در صورتیکه باز هم این مشکل وجود داشت از قرصهای پره ناتال استفاده کنید که مجموعه ای از ویتامین و املاح مورد نیاز در طی بارداری است.
بعید است که نفخ شما ناشی از اسید فولیک باشد ضمن اینکه جایگزینی هم برای آن وجود ندارد. توصیه میکنم قرص را بین وعده غذائی مصرف کنید و در صورتیکه باز هم این مشکل وجود داشت از قرصهای پره ناتال استفاده کنید که مجموعه ای از ویتامین و املاح مورد نیاز در طی بارداری است.