ناشناس
سوال 891838
با سلام بنده از کامپیوتر زیاد استفاده میکنم بعضا دچار سردردی میشوم که از پشت چشم شروع شده و تا گردن میرسه و تا قرص ایبو پروفین  و یا ژلوفن نخورم خوب نمیشه......چه قرصی رو پیشنهاد میکنید ..آیا درمانی دارد؟<br>ضمنا وقتی گرسنه میشم و به موقع غذا نخورم نیز به این سردرد دچار میشم.
ثبت پاسخ جدید
برای ثبت پاسخ، لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
پاسخها
1 پاسخ با سلام
احتمال دارد که ضعف بینائی دارید و به همین دلیل کار زیاد با کامپیوتر موجب سردرد میشود و یا اینکه بدلیل عدم رعایت فاصله کافی ( بیش از 50 سانت ) با مانیتور ، موجب خستگی چشم و سردرد میشوید که توصیه میکنم اولا" بینائی سنجی انجام دهید و ثانیا" فاصله با مانیتور را بیش از 50 سانت در نظر بگیرید و در صورت ادامه سردرد ، باید به پزشک مراجعه کنید.
احتمال دارد که ضعف بینائی دارید و به همین دلیل کار زیاد با کامپیوتر موجب سردرد میشود و یا اینکه بدلیل عدم رعایت فاصله کافی ( بیش از 50 سانت ) با مانیتور ، موجب خستگی چشم و سردرد میشوید که توصیه میکنم اولا" بینائی سنجی انجام دهید و ثانیا" فاصله با مانیتور را بیش از 50 سانت در نظر بگیرید و در صورت ادامه سردرد ، باید به پزشک مراجعه کنید.